Sztuka

Video explainer - w Nowy Rok z nową reklamą

My, ludzie, lubimy odliczać czas. Do tego celu wykorzystujemy daty, godziny oraz niektóre dni świąteczne. Jednym z nich jest Nowy Rok. Wielu z nas właśnie 1. stycznia stawia sobie jako dzień graniczny.

To właśnie od tego dnia planujemy wprowadzić zmiany w życiu prywatnym czy w pracy. Dziś, nieco przed pierwszym dniem nowego roku mamy propozycję dla wszystkich przedsiębiorców – animacje reklamowe.

 

Każdy właściciel firmy, niezależnie od tego czy to ogromny koncern farmaceutyczny czy mały, osiedlowy warzywniak chce jak najwięcej zarobić. Nie jest to niczym złym. Ostatecznie po to pracujemy, aby mieć z pracy pieniądze. Wraz z Nowym Rokiem przedsiębiorcy patrzą w przyszłość bardziej optymistycznie i snują plany jak wzmocnić markę, zwiększyć sprzedaż czy produkcję, a przez to zyski. Jednym ze sposobów jest dobra reklama.

 

Jak sobie z pewnością zdajesz sprawę, w różnych branżach sprawdzają się bardzo różne modele marketingowe. Niekiedy najlepiej do klientów trafia spot telewizyjny a innym razem dobra opinia opublikowana na forum specjalistycznym. Jednak ostatnio pojawiła się nowa forma reklamy, którą może stosować niemal każda branża jest to explanatory videos, czyli krótkie filmy, najczęściej animowane, przedstawiające produkt lub usługę oraz ich działanie. Dzięki prostej formie są one zrozumiałe  nie tylko dla specjalisty. Narysowane postaci pokazują do czego służy reklamowany produkt lub usługa i jak z nich korzystać. Ta forma reklamy sprawdza się zarówno w branży usługowej – przykładem mogą być animacje dotyczące zaciągania pożyczek za pośrednictwem stron internetowych, jak i w wypadku produktów.

 

Jeśli jednak chcesz, aby reklama w tej formie przyniosła oczekiwany skutek, czyli pomogła Ci zwiększyć zyski musisz wybrać dobrą firmę, która wykona animację. Film musi być kreatywny, przyciągać uwagę i zainteresować potencjalnego klienta. Takie są video explainer od animates.pl. Aczkolwiek to nie jedyna firma zajmująca się tworzeniem animacji marketingowych. Musisz wiedzieć, że koszt przygotowania takiego filmu jest dość wysoki, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór wykonawcy. Z drugiej jednak strony video explainers cieszą się ogromną popularnością i przyciągają rzesze klientów, dzięki czemu nakłady szybko się zwracają.

 

Nowy Rok to dzień, który pozwala odciąć grubą kreską wcześniejsze 365 dni i spróbować nowych metod poprawy kondycji firmy. W nowym 2017 roku postaw na nowoczesną formę reklamy i przekonaj się, że to się opłaca.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca