Wywrota

Nowy Informator Muzyczny 4871 już dostępny!

Tematem przewodnim numeru jest tegoroczna, 7 Edycja odbywającego się w lipcu we Wrocławiu Brave Festival. Na większość z tych - zapowiadających się niezwykle interesująco – spektakli, dla czytelników Informatora czekają wejściówki.

Od 17. maja 2011 w kilkudziesięciu związanych z muzyką miejscach we Wrocławiu dostępny jest już najnowszy – czwarty numer Informatora Muzycznego 4871. Numer wyjątkowy. Bo w dużej mierze poświęcony wyjątkowemu wydarzeniu. Tematem przewodnim numeru jest tegoroczna, 7 Edycja odbywającego się w lipcu we Wrocławiu Brave Festival. Z tej okazji poprosiliśmy Dyrektora Artystycznego Brave Festival – Grzegorza Brala o kilka refleksji związanych z festiwalem. Zamieszczamy też szczegółową prezentację artystów, których zobaczymy na tegorocznym Brave we Wrocławiu. Na większość z tych - zapowiadających się niezwykle interesująco – spektakli, dla czytelników Informatora czekają wejściówki.

 

Zresztą – to nie jedyne bilety dla do wygrania dla naszych czytelników. Na wszystko, co w naszym mieście warte zobaczenie, mamy dla Was zaproszenia. Dzięki nam będziecie mogli uczestniczyć w najbardziej spektakularnych tegorocznych koncertach we Wrocławiu: tych w ramach Święta Wrocławia (Bobby McFerrin, Archive, Ayo, Dagadana), i tych także związanych z Festiwalem Lato Pod Białym Bocianem. I tych dla jazzowych koneserów w końcu, odbywających się pod szyldem Art Of Improvisation Meeting.

 

Ponadto w Informatorze szczegółowy, dwumiesięczny Wrocławski Kalendarz Koncertowy, sporo recenzji nowości płytowych i muzyczne njusy z Wrocławia. Oprócz tego czeka na Was felieton Konrada Imieli i prezentacja największego alternatywnego festiwalu w Polsce – Slot Art. Festiwal. A także rozmowy z młodymi-gniewnymi muzykami z Wrocławia: João de Sousa i Echoe. O nich już niedługo będzie głośno! Czy to wszystko? Oczywiście nie - dla ciągle odczuwających niedosyt mamy niespodziankę: opowieść Romana Gutka o 10 najważniejszych w jego życiu artystach. A na dokładkę Robert Chmielewski z Firleja powie Wam, że najbardziej oczekiwaną przez niego płytą tej wiosny jest…

 

No właśnie, ciekawe, czy Wy także moglibyście ją nazwać „zupełnie wspaniałym zjawiskiem muzycznym”.

 

Zapraszamy do lektury!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca