Film

Nocny tramwaj w OKO

Recital autorski Beaty Osytek

Ośrodek Kultury Ochoty w ramach  Oppa’2011 – 29. Międzynarodowego Festiwalu Bardów organizuje recital autorski ,,Beaty Osytek” pt. „Nocny tramwaj”. Jest to projekt łączący muzykę, film oraz wizualizacje, powstałe w miejskiej przestrzeni. To wydeptane kilometry ulic, nocne podróże ostatnimi, trzeszczącymi składami tramwajowymi, życie przefiltrowane przez miasto zawarte w słowach i dźwiękach. Muzyka do projektu została wyrażona w formie kameralnej, minimalistycznej, przy użyciu unikatowej kompilacji: surowej, zabarwionej brudnym brzmieniem gitary elektrycznej i czystego, klasycznego fortepianu. Film, który wyświetlany jest podczas koncertu to zapis z kamery znajdującej się wewnątrz tramwaju, który przemierza warszawskie dzielnice. Słowa i muzykę do spektaklu skomponowała Beata Osytek, której akompaniować będzie Agnieszka Szczepaniak. Autorem filmu jest Mr. Makowski.

 

„Nocny tramwaj”, 19.11 (sobota), godz. 20.00, wstęp: 20 zł, OKO, ul. Grójecka 75.

 

 

OŚRODEK KULTURY OCHOTY jest samorządową instytucją kultury, składającą się z kilku jednostek: Dom Kultury „Rakowiec", Centrum Artystyczne „Radomska 13", Klub Osiedlowy SURMA, Pracownia Ceramiczna „AngobA", „Magazyn Sztuk", Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota" i Klub Seniora „Baśniowa".

 

W ofercie każdej z placówek znajdziemy niebanalne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: taneczne, ruchowe, plastyczne, językowe, muzyczne, teatralno-literackie, ceramiczne. OKO jest organizatorem licznych przedsięwzięć o zasięgu dzielnicowym, ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.

 

 

ADRES:

 

Ośrodek Kultury Ochoty

ul. Grójecka 75

02-094 Warszawa

tel. 22 822 48 70

fax 22 823 97 81

mail: oko@oko.com.pl

INFORMACJE DLA MEDIÓW:


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 kwietnia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca