Film

„Przelotni kochankowie” – polski tytuł nowego Almodóvara

Pedro Almodóvar przywiązuje wagę do każdego detalu swoich produkcji. Sam pracuje nad projektami plakatów, zwiastunów i zatwierdza lokalne tytuły filmów, pilnując by były zgodne z jego intencjami. Właśnie zatwierdził polski tytuł swojego najnowszego filmu i będzie on brzmiał „Przelotni kochankowie”.

Almodóvar przygotowuje zwariowaną komedię o perypetiach pasażerów pewnego feralnego lotu do Meksyku. Pod wpływem, jak się wszystkim wydaje, nieuchronnie zbliżającej się katastrofy lotniczej, znajdujący się w samolocie ludzie postanawiają wyznać sobie najbardziej wstydliwe sekrety i wyjawić skrywane fantazje erotyczne... Film ma nawiązywać atmosferą do pierwszych dzieł hiszpańskiego reżysera. 

Pośród aktorów znajdzie się plejada największych gwiazd hiszpańskiego kina znanych z najsłynniejszych filmów Almodóvara - Penélope Cruz, Antonio Banderas oraz Cecilia Roth („Wszystko o mojej matce”), Javier Cámara („Porozmawiaj z nią”), Paz Vega („Porozmawiaj z nią”), Lola Dueñas („Volver”). Premiera „Przelotnych kochanków” planowana jest na wiosnę 2013 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest GUTEK FILM.

 

 (opis dystrybutora)

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 czerwca 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca