Film

Fragment komedii „Siostra twojej siostry”

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu filmu „Siostra twojej siostry”, która zadebiutuje na ekranach polskich kin już 31 sierpnia. To doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, jednej z najbardziej utalentowanych współczesnych reżyserek. W jednej z głównych ról występuje Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”). 

„Siostra twojej siostry” jest jednym z największych niezależnych przebojów filmowych tego lata w Stana Zjednoczonych. Wyświetlany na niewielkiej liczbie kopii film zebrał świetne recenzje i zarobił już ponad półtora miliona dolarów. 

To komedia pełna pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Jej bohaterowie - współcześni trzydziestolatkowie - muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

Głównymi bohaterami filmu są siostry Iris i Hanna oraz Jack, najlepszy przyjaciel Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać?

 

A fragment tutaj.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 sierpnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca