Film

Komediowy wrzesień w OFFTECE

 

We wrześniu w Casablance w ramach OFFTEKI zobaczymy kolejne prezentacje młodych twórców niezależnych. W programie pokaz filmu „Bałagan…” w reżyserii Bartosza Kościelniaka oraz występ teatru improwizacji Improkracja z programem „Bestseller”. Oba wydarzenia łączy lekka i zabawna forma oraz teatralna umowność odwołująca się do wyobraźni widza.
 

13 września o 19.00 będzie można zobaczyć musical „Bałagan – czyli mnogość punktów widzenia jako przyczyna zaburzeń komunikacji interpersonalnej”. To autorski projekt zrealizowany z udziałem aktorów Teatru KORBA, który został nagrodzony przez publiczność na Festiwalu Filmowym KinoPozaKinem – FILMOWA GÓRA 2011 w kategorii KOMEDIA, HUMOR, PASTISZ. „Bałagan” opowiada historię o Zenku, który ma do spłacenia dług. Chce to zrobić, kiedy tylko sam odzyska pieniądze od swojego dłużnika. Łańcuszek wierzycieli okazuje się jednak dużo dłuższy... 
 
27 września o 19.00 wystąpi znany wrocławskiej publiczności teatr improwizacji Improkracja.
Grupa odegra inscenizację fikcyjnej powieści, której tytuł poda publiczność. „Czy będzie to lekkie romansidło spod znaku Harlequina, kryminał czy saga rodzinna zależy tylko od sugestii publiczności” – zapowiada Artur Jóskowiak, jeden z założycieli Improkracji. 
 
Wydarzenia odbędą się na scenie w Restauracji Casablanca przy ul. Włodkowica 8a. Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia przed wejściem w dniu imprezy.
 

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca