Film

FRUGO i BLACK coś kręcą/ Warsztaty Filmu Reklamowego

 

Już 12 stycznia 2013 roku w Łódzkiej Szkole Filmowej ruszą prowadzone przez Szkołę Mistrzów Reklamy Warsztaty Filmu Reklamowego, których bohaterami będą marki FRUGO i BLACK. Zadaniem uczestników trzydniowych workshopów będzie przygotowanie spotu reklamowego, spełniającego wymagania przedstawionego briefu. Młodzi adepci sztuki filmowej i reklamowej będą musieli zaprzęgnąć do pracy swe szare komórki i wykazać się nie lada inwencją podczas tworzenia projektów. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!

Główka pracuje

 

Czym jest reklama? Odpowiedź na to banalne pytanie zna chyba każdy. A jak wyglądają tajniki pracy nad jej powstaniem? Teraz dzięki markom FRUGO i BLACK oraz Szkole Mistrzów Reklamy każdy kto ma głowę pełną pomysłów może dowiedzieć się nie tylko jak nakręcić spot reklamowy, ale również spróbować swoich sił w przygotowaniu własnego filmu promocyjnego. Co należy zrobić? Przede wszystkim przekonać organizatorów, dlaczego to właśnie Ciebie powinni zaprosić do udziału w kursie.


Kipiącą energią i kolorami argumentację należy przesłać na kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl
do 31 grudnia. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze 40 osób. Lista uczestników zostanie opublikowana 5 stycznia na stronie www.szkolamistrzowreklamy.pl.

 

Światła, kamera, akcja!

 

Do świata filmu uczestników kursu wprowadzą specjaliści na co dzień związani z reklamą i filmem. Przedstawią oni tajniki powstawania spotu reklamowego – począwszy od koncepcji, przez opracowanie scenariusza i listy ujęć, po pracę na planie, montaż i udźwiękowienie. Z kolei zadaniem uczestników warsztatów będzie wykreowanie światów FRUGO i BLACK. Wszystko zależy od ich wyobraźni i pomysłowości.

 

Liczymy na kreatywność i „otwarte umysły” wszystkich kursantów. FRUGO i BLACK to marki
o silnych i wyrazistych osobowościach, które z pewnością będą kopalnią inspiracji. Motywem przewodnim FRUGO jest dzikość i pierwotne siły drzemiące w naturze oraz w każdym z nas. Uniwersum BLACK’a stanowi energia, dająca siłę do zdobywania szczytów i osiągania sukcesów.
Nie możemy doczekać się, czym zaskoczą nas młodzi filmowcy –
mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

 

Pierwszy etap Warsztatów Filmu Reklamowego odbędzie się 12 i 13 stycznia, zaś drugi będzie miał miejsce 27 stycznia. Zajęcia odbędą się w Łódzkiej Szkole Filmowej. Poprowadzą je:

·       Katarzyna Dragović – wykładowca w Łódzkiej Szkole Filmowej, Miami Ad School oraz Minneapolis College of Art and Design; wieloletnia dyrektor kreatywna w agencjach reklamowych; założycielka i dyrektorka kreatywna Szkoły Mistrzów Reklamy.

• Nono Dragović – reżyser filmowy, telewizyjny, teatralny i operowy; wykładowca w Łódzkiej Szkole Filmowej, Szkole Mistrzów Reklamy oraz Akademii Filmowej w Belgradzie.

 

Każdy ze zrealizowanych spotów zostanie poddany kolaudacji z udziałem przedstawiciela firmy FoodCare. Lista laureatów zostanie opublikowana 8 lutego na stronie szkolamistrzowreklamy.pl. Najlepsze dwa filmy zostaną wyróżnione nagrodą pieniężną w wysokości 2 500 zł każda. Autorzy kolejnych dwóch najciekawszych prac otrzymają roczny zapas produktów BLACK i FRUGO. Dodatkowo, wybrane produkcje spełniające wymagania briefu zostaną umieszczone na fanpage’ach FRUGO wróć i BLACK ENERGY DRINK.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Gierczak, BrandLab Sp. z o.o.

tel. (22) 626 25 21, 608 18 33 31                                        

mail: k.gierczak@brandlab.pl

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 grudnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca