Film

Festiwal Polskiej Animacji

W dniach 21-25 maja 2013 roku w mediolańskiej galerii Careof DOCVA odbędzie się festiwal polskiej animacji pod nazwą identi_TY Animated Film Festiwal.

Po sukcesie odniesionym w trakcie festiwalu Przemiany odbywającym się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie po raz pierwszy zostało zaprezentowane identi_TY, projekt został zaproszony do Mediolanu. 


Careof DOCVA zajmuje się promocją sztuki współczesnej, wpierając w szczególności twórczość młodych artystów działających na różnych polach ekspresji twórczej.

W ramach identi_TY Animated Film Festival włoskiej publiczności zostaną zaprezentowane krótkometrażowe filmy animowane związane z tematyką tożsamości. W programie znajdą się następujace filmy, m.in.: Świteź w reżyserii Kamila Polaka, Refreny Wioli Sowy, Danny Boy Marka Sobeckiego, Snępowina Marty Pajek, Dróżnik Piotra Szczepanowicza,Miasto Płynie Balbiny Bruszewskiej, Pirate’s Life Przemysława Adamskiego i Katarzyny Kijek, The Rolling Stones Krzysztofa Kiwerskiego.

Projekt identi_TY Animated Film Festival dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Więcej informacji na temat festiwalu znajduje się w załączniku.


Program projektu dostępny niebawem na stronie www.careof.org/IT/inside_2013_IDENTI_TY.html

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 maja 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca