Film

PRASKIE WIECZORY KOBIECE w nowej odsłonie już 26 września!


                              

 

PRASKIE WIECZORY KOBIECE

w nowej odsłonie już 26 września!

 

Kino Praha serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu – PRASKIE WIECZORY KOBIECE, stworzone wyłącznie dla Pań. Już 26 września o godz.19.00 zapraszamy na pokaz filmu „Wojna domowa” w reż. Stephana Elliotta. Bilety już w sprzedaży!

 

Kino Praha z myślą o kobiecej widowni zaprasza na spotkanie z cyklu PRASKIE WIECZORY KOBIECE w nowej odsłonie. Wspólnie z zespołem Kinoterapii przygotowaliśmy specjalny program cyklu, którego celem jest przedstawienie sylwetek silnych kobiet. Kobiet niezależnych, samoświadomych, asertywnych i dążących do celu wbrew przeciwnościom. I wreszcie - kobiet spełnionych. Bo skąd czerpać wzorce, jak nie z dobrych filmów? Depresja, kłopoty w związku, dyskryminacja w pracy, czy śmierć bliskiej osoby to tylko niektóre okoliczności, z którymi przyszło im się zmierzyć. Dzięki temu ich sukces dodaje nam otuchy.

 

Projekcje filmów będą ciekawym pretekstem do rozmowy o współczesnej kobiecie, często zagubionej pośród ról, które musi wypełniać. Nasze bohaterki będą wchodziły w dorosłość, próbowały sprostać oczekiwaniom innych ludzi, odkrywały swoją seksualność i poszukiwały siebie. Ale uwaga - nie będzie recept, jak zdobyć faceta, czy wyglądać szykownie w kuchni.

 

Za to będzie zastrzyk wiary w siebie. Zapraszamy na spotkania z psychologami, coachami, ekspertami, z którymi będziemy rozmawiać o związkach, karierze, asertywności i depresji.

Już 26 września zapraszamy na znakomitą komedię obyczajową - „Wojna domowa” w reż. Stephana Elliotta. Młody Brytyjczyk poślubia Amerykankę-rozwódkę i przywozi ją do rodzinnej posiadłości w Anglii. A w latach 20. XX wieku taka wybranka mogła sprowadzić na siebie jedynie kłopoty. Jak sobie z tym poradziła?             

 

Po filmie odbędzie się dyskusja przygotowana przez zespół Kinoterapii. Porozmawiamy z Kazimierą Szczuką i Olgą Kozierowską (www.sukcespisanyszminka.pl) o związkach i stawianiu granic w relacji, o asertywności i sile kobiet - a to wszystko w kontekście filmowym. Po spotkaniu zapraszamy wszystkie Panie na drinki i konkursy z nagrodami.

 

Wieczór poprowadzi Piotr Szygalski - dziennikarz portalu "Kulisy Kultury", przez niemal dekadę związany z Radiem Wawa, współpracował też m.in. z „Machiną”, „Maximem” i "Playboyem”. Przez kilka lat prowadził magazyny kulturalne w TVP: „Ulice Kultury”, „Dzięki Bogu już piątek”, „Kulturalni” i "Wstęp Wolny". 

Sponsorami nagród są takie firmy m.in.: Bandi Cosmetics, Jordan.

 

Zapraszamy wszystkie Panie na PRASKI WIECZÓR KOBIECY

w Kinie Praha już 26 września!

 

 

 

 

26 września, czwartek

Start godz. 19.00,

Cena biletu: 17zł (15 zł - cena biletu w przedsprzedaży do 22.09.)

 

REZERWACJA BILETÓW:

 

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

 

Katarzyna Polubiec-Mrowińska

email: kasia@kinopraha.pl

tel.: 728 875 350

 

26 września 2013

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca