Film

Zobacz fragmenty niezwykłych „Historii rodzinnych”

 

Przedstawiamy cztery fragmenty „Historii rodzinnych”, niezwykłego, przełamującego gatunkowe konwencje filmu nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley. Poznajemy w nich jego głównych bohaterów - rodzinę autorki filmu - oraz samą reżyserkę, która w pasjonujący sposób odsłania kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu odkryć szokującą prawdę ukrywaną przez jej rodziców.

 

Fragment 1:

 

W swoim filmie Sara Polley pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przedstawia. Artystka, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania.

 

Fragment 2:

 

Przyglądając się swoim bliskim, reżyserce udało się dotrzeć do tego, co stanowi istotę wszystkich rodzin: to pełen paradoksów, problemów i miłości tygiel przeciwieństw splątany więzami, które trudno rozwiązać. W „Historiach rodzinnych” jest wszystko, czym żyje internet, portale plotkarskie i prasa bulwarowa - pisała o filmie Karolina Pasternak na stopklatka.pl

 

Fragment 3:

 

„Historie rodzinne”, które okazały się sensacją festiwali w Wenecji i Toronto, trafią na ekrany polskich kin już 15 listopada.

 

Fragment 4:

 


przysłano: 7 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca