Film

Poranki dla dzieci z muzyką jazzową na żywo

 

Poranki dla dzieci z muzyką jazzową na żywo

14 grudnia, g. 11:00 kino Muranów | Zestaw bajek "Przygody Myszki"

 

Kino Muranów zaprasza na kolejny pokaz dla dzieci z muzyką jazzową na żywo. Tym razem najmłodsi widzowie poznają niezwykłe przygody Myszki mieszkającej w pięknym domku na leśnej polanie. Repertuar poranka zostanie wzbogacony o tło muzyczne w wykonaniu uznanych i popularnych muzyków jazzowych. Muzyka jazzowa pobudzi wyobraźnie najmłodszych widzów oraz stanie się punktem do dobrej zabawy podczas warsztatów artystycznych, które odbędą się po projekcji bajek. Na żywo zagrają zespoły BLUES FELLOWS SWINGIN' BAND oraz THE WARSAW DIXIELANDERS!

 

ZESTAW BAJEK:

„Myszka nad wodą”

Myszka przez nieuwagę kładzie się na grzbiecie żółwia i zasypia. Żółw wchodzi do wody ze śpiącą Myszką. W wodzie atakuje ją szczupak, ale myszce udaje się uciec przed napastnikiem.

 

„Myszka i mucha”

Natrętna mucha mąci domowy spokój myszki. Na nic zdają się próby wypędzenia intruza. Myszka prosi na pomoc pająka, ale i on nic nie może poradzić. Wreszcie mechaniczna kukułka ze ściennego zegara wywołuje przerażenie muchy, która w popłochu opuszcza domek myszki.

 

„Myszka i samochód”

Myszka wybiera się nad morze samochodem. W czasie jazdy auto odmawia posłuszeństwa i po kawałku zostaje na drodze. Na plażę myszka dociera na własnych nogach.

 

„Myszka i sowa”

Domek wiewiórki zajmuje sowa. Myszka spieszy z pomocą swojej przyjaciółce. Sprytnie wykorzystuje fakt, że tryb życia sowy zależy od światła i myszce udaje się wywabić sowę z mieszkania wiewiórki.

 

„Myszka i kot”

Do domu myszki, która akurat bawi się z wróbelkiem próbuje się dostać kot. Myszka i wróbelek starają się go odpędzić, ale bez powodzenia. Dopiero głos psa, wydobywający się z gramofonowej płyty przepędza napastnika.

Bilety na pokaz filmowy wraz z warsztatami w cenie 11 zł.

 

21 grudnia (sobota), godz. 11:00 zapraszamy na zestaw świąteczno - zimowy "Reksio i Bolek
i Lolek", również z muzyką na żywo.

 

muranow.gutekfilm.pl

14 grudnia 2013, 11:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 grudnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca