Film

Polski plakat i spot „Smaku curry”

Przedstawiamy polski plakat i spot „Smaku curry”, filmu który stał się sensacją wielu festiwali filmowych na całym świecie. Najbardziej optymistyczny film roku! - pisali recenzenci o tej zabawnej, wzruszającej i mądrej historii dwójki ludzi, których losy połączyła omyłkowo dostarczona przesyłka z obiadem.

 

Bardzo lubię opowieści, które uświadamiają nam, jak przedziwne rzeczy potrafią zdarzyć się w życiu, takie które odnajdują coś niezwykłego w prozie dnia codziennego. Starałem się, żeby „Smak curry” był właśnie taką historią – powiedział o swoim zaskakująco dojrzałym debiucie Ritesh Batra, urodzony w Mumbaju reżyser .„Smak curry” wejdzie na ekrany polskich kin 14 lutego.

 

Spot filmu:

 

 

Życie w Indiach jest jak hinduskie jedzenie – bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą.

 

Ila, wciąż młoda i piękna gospodyni domowa, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu – zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”. Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnego męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny. Podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia Ila wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale też liścik. Wieczorem dostaje od nieznajomego odpowiedź…

 

Tak rozpoczyna się pełna subtelnych emocji historia dwojga ludzi, pragnących nadać życiu odrobinę smaku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca