Film

Klub Szafa | Wtorkowe kino | Koncert Pauliny Lendy

Wtorkowe kino Szafy: Dobry, zły i brzydki
wtorek, 15 lipca, godz. 18:00 i 21:00, wstęp wolny

Clint Eastwood gra „Człowieka bez imienia” w przejmującej, przygranicznej przygodzie, która naładowana jest intensywną akcją z gwałtownymi zwrotami. Podczas kulminacji wojny domowej tajemniczy rewolwerowiec (Clint Eastwood) włóczy się wokół zachodniej granicy. Nie ma domu, obowiązków i kompanów aż do momentu… kiedy spotyka dwóch nieznajomych Eli Wallach i Lee Van Cleef, którzy są tak bezlitośni i samotni jak on.

Złączeni przez przeznaczenie ci trzej mężczyźni jednoczą siły, by wyśledzić skradzione złoto. Ale działanie w grupie nie leży w naturze takich bandytów o silnej woli. Wkrótce odkrywają, że największe wyzwanie dla nich to pozostanie czujnymi – i żywymi – kontynuując niebezpieczne poszukiwania w kraju ogarniętym wojną. „Dobrzy, brzydcy, źli” to ambitny i poruszający western, który zmienił wyobrażenie o tym gatunku filmowym.

Projekcja filmu odbędzie się w Szafie we wtorek 15 lipca (wstęp wolny!).
Pierwszy seans skierowany do osób niepalących zaplanowaliśmy na godz. 18:00, natomiast o godz. 21:00 odbędzie się projekcja z „dymkiem”.

Przed i w trakcie projekcji zapraszamy do baru (bogaty wybór piwa, drinków i whisky) oraz skorzystania z oferty Lunch Baru – pyszne dania w kinowym anturażu pasują do wtorkowych seansów idealnie.
Wstęp bezpłatny!

 

*       *       *

 

Paulina Lenda – koncert w Szafie
poniedziałek, 21 lipca, godz. 20:00

Głęboka barwa niskiego głosu. Czerpie z akustyki, muzyki folkowej i Janis Joplin, dzięki której zakochała się w psychodelicznej muzyce/sztuce z lat 70. i przez którą chciała prowadzić hipisowski styl życia, podróżując i bawiąc się chwilą.

Laureatka wielu przeglądów wokalnych, dwukrotna finalistka Szansy Na Sukces!
W 2008 r. została odkryta dzięki programowi „Mam Talent”, a zachwycony dziewczyną w żółtym turbanie, Kuba Wojewódzki chciał podarować jej „miejsce bez kolejki” w drodze do sukcesu i obiecał, że „zabije, zakopie, odkopie i jeszcze raz zakopie kogoś, kto zniszczy jej karierę w tym kraju”.

Po długiej przerwie i współpracy z wieloma artystami (m.in. Maciejem Maleńczukiem, Kasą Chorych) Paulina nagrała swój pierwszy debiutancki album, zatytułowany WOLF GIRL, który ukazał się 24 kwietnia 2014 roku.

Na płycie wykorzystane zostały gitary akustyczne, banjo, ukulele, nadając temu materiałowi oryginalnego, minimalistycznego brzmienia.

Paulina koncertuje jednak głównie ze swoim ulubionym gitarzystą, dzięki czemu w duecie na scenie potrafią stworzyć intymny klimat, opowiadając historie zawarte w tekstach, ale i przekazać słuchaczowi ogromną dawkę emocji i energii, która wypływa z tej dwójki.

Materiału z płyty „Wolf Girl” będziecie mogli posłuchać właśnie podczas koncertu na żywo 21 lipca, na który serdecznie zapraszamy!

Początek o godz. 20:00
Ceny biletu 15 zł w przedsprzedaży, a 20 zł w dniu koncertu.

 

*       *       *

 

 

Klub Szafa 
Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. 10 
http://klubszafa.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca