Film

Nakręć się na wakacje! - warsztaty filmowe w Proszówkach

Wakacyjny weekend z 19 na 20 lipca będzie świetną okazją by zagłębić się w fascynujący świat filmowej fabuły. Wtedy właśnie odbędą się pierwsze tego typu ogólnopolskie warsztaty filmu fabularnego OFFmaster, które swoje miejsce znalazły na Krytej Pływalni w Proszówkach, k. Bochni w województwie małopolskim.

 

 

            Warsztaty OFFmaster są kompleksową propozycją na spędzenie wakacyjnego weekendu pod komendą: „Kamera! Akcja!”. Zajęcia będą obejmować wykłady, prezentacje oraz wspólne tworzenie etiudy filmowej począwszy od scenariusza aż po montaż pod okiem zawodowców.

            Zajęcia poprowadzą Michał Kołdras oraz Wiktor Obrok. Od kilku lat profesjonalnie zajmują się oni produkcją filmową, współpracując w tym zakresie z takimi mediami, jak TVP Kraków, Onet Podróże, czy Wirtualna Polska.

            Warsztaty rozpoczną się w sobotę. Będzie to dzień przeznaczony na sporą dawkę wiedzy filmowej, która ma przygotować uczestników do filmowej niedzieli, którą spędzą na planie filmowym, pracując w towarzystwie sprzętu wykorzystywanego na co dzień do profesjonalnej produkcji filmowej.

            Oferta jest skierowana zarówno do początkujących pasjonatów, jak i zaawansowanych filmowców niezależnych, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z resztą uczestników. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na stronie http://offmaster.kinoamatorskie.pl/ .

            

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca