Film

Przytul się w Planet Cinema

Przytul się w kinie i zobacz najnowsze przygody Pingwinów z Madagaskaru - pod takim hasłem Planet Cinema w Ełku będzie obchodzić w sobotę 31 stycznia br. Międzynarodowy Dzień Przytulania. Oprócz biletów w specjalnej cenie 15 PLN do wygrania będą dodatkowe nagrody!

 

Dzień przytulania został zainicjowany w Stanach Zjednoczonych przez Kevina Zaborneya i Adama Olisa, którzy stwierdzili, że Amerykanie wstydzą się okazywać publicznie uczucia. A przecież naukowcy z wielu środowisk zwrócili uwagę, że przytulanie pozytywnie wpływa na psychiczną kondycję człowieka, lecząc stres i pozwalając zwalczać depresję. Ponadto dzięki niemu wzrasta poziom hormonu miłości, powodujący poczucie szczęścia.

 

W Polsce Dzień Przytulania przypada 31 stycznia. Tego dnia Planet Cinema zachęca do zabrania do kina każdego, kogo można przytulić. Pluszaki, dzieci, przyjaciele, małżonek, czy partner. Wszyscy, którzy tego dnia przytulą się w kinie i pozwolą uwiecznić ten akt na zdjęciu, otrzymają bilety na filmy animowane w cenie 15 PLN i wezmą udział w konkursie na Facebooku. W sobotę oprócz hitów dziecięcego kina, takich jak Paddington, Królowa Śniegu 2 czy Dzwoneczek i bestia z Nibylandii, zostanie wyświetlona premiera, na którą czekają wszyscy fani słynnej serialowej paczki pingwinów.

 

Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy, czyli najwspanialsi tajni agenci wraz z organizacją Północny Wiatr będą walczyć przeciwko doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi i jego planom zniszczenia świata. W angielskojęzycznej wersji Pingwinów z Madagaskaru bohaterom głosu użyczli m.in. John Malkovich (Tajne przez poufne) i Benedict Cumberbatch (Gra Tajemnic, serial Sherlock).

 

Po sobotnich seansach powstanie galeria zdjęć na Facebooku Planet Cinema Ełk. Trzy z nich, które będą się cieszyć największym poparciem i zbiorą najwięcej lajków, otrzymają nagrody od Planet Cinema w postaci karnetów do kina.

 

O Planet Cinema Ełk:

Otwarte w sierpniu 2014 kino znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym „Brama Mazur”. Cztery klimatyzowane sale zaopatrzone w cyfrowe projektory i nagłośnienie oferują komfortowe warunki oraz seanse w najlepszej jakości. System sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu. 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 stycznia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca