Film

Klub Szafa: Wtorkowe kino Szafy: Nikita / KINGS OF COMEDY – #4 / Michał Milczarek Trio

Wtorkowe kino Szafy: Nikita 
wtorek, 10 lutego, godz. 18:00 i 21:00, wstęp wolny 

Skazana na dożywocie za zabicie policjanta młoda złodziejka i narkomanka Nikita (Anne Parillaud) otrzymuje propozycję nie do odrzucenia: może spędzić życie w więzieniu albo zostać zawodowym zabójcą, pracującym na zlecenie tajnej agencji rządowej. 

Dziewczyna przechodzi szkolenie pod okiem sadystycznego opiekuna i rozpoczyna nowe życie. Jako Josephine staje się uwodzicielską i wyrafinowaną maszyną do zabijania, która brutalnie rozprawia się z przeciwnikami. Jest perfekcyjna, najlepsza w swoim fachu. Czy jednak cena za wolność nie okaże się zbyt wysoka? 

Projekcja filmu odbędzie się w Szafie we wtorek 10 lutego (wstęp wolny!). 
Pierwszy seans skierowany do osób niepalących zaplanowaliśmy na godz. 18:00, natomiast o godz. 21:00 odbędzie się projekcja z „dymkiem”. 

Przed i w trakcie projekcji zapraszamy do baru (bogaty wybór piwa, drinków i whisky) oraz skorzystania z oferty Lunch Baru – pyszne dania w kinowym anturażu pasują do wtorkowych seansów idealnie. 
Wstęp bezpłatny! 

*       *       * 

KINGS OF COMEDY – #4 – Jasiek Borkowski i Piotrek Szumowski 
czwartek, 12 lutego, godz. 20:00 

No i mamy to. Wracamy po długiej przerwie z nową dawką stand-upu. Kolejny, czwarty już odcinek Kings of Comedy przybywa do waszego miasta z nowymi gośćmi, ale tym samym prowadzącym. Patryk Czebańczuk 

Tym razem do Łodzi zawitają dwie najbardziej charakterystyczne osobistości w stand-upie. 

Jasiek Borkowski – człowiek dres, czy człowiek w dresie. Tego nie wiadomo, ale mimo wszystko swoją osobowością i indywidualnym podejściem do żartu potrafi zainteresować widza. Podejrzewa się, że dzieje się tak bo ludzie zaczynają się nad nim litować , lub po prostu się boją, że im coś ukradnie. Przemierzający z całym swoim dorobkiem życia przy boku Jasiek zabierze was w podróż do swojego świata. Bardzo ciekawego , lecz niekiedy dziwnego. 

Piotrek Szumowski – pytacie się, kto? Piotrek Szumowski. Piotrek ostatnio zajął 2 miejsce na Festiwalu Stand-Up organizowanym przez Antrakt w Warszawie. Nie martwcie się, to tylko drugie miejsce z pośród wszystkich komików w Polsce :) Będzie on gościł po raz drugi w naszym mieście, choć po raz pierwszy będzie rozbawiał nas po polsku. Warto sprawdzić tego człowieka. 

Gdzie: Klub SZAFA ul. Rewolucji 1905r. 10 
Kiedy: 12.02.2015 godz: 20 
Bilety: 15zł (przedsprzedaż), 20zł (w dniu wydarzenia) 
Bilety dostępne już niedługo 

*       *       * 

Michał Milczarek Trio 
niedziela, 22 lutego, godz. 19:00, wstęp 15 zł 

Jedna z najciekawszych młodych grup muzycznych na polskiej scenie jazzowej 22 lutego wystąpi na scenie Klubu Szafa. 
Tego wieczora Rewolucji 10 w Łodzi zawładnie muzyka instrumentalna będąca połączeniem modern jazzu, rocka i elektroniki. 

Michał Milczarek Trio to jeden z najprężniej rozwijających się składów na polskim podwórku muzyki improwizowanej. Zespół jest znany z intensywnej działalności koncertowej, a występy MM3 uchodzą za niezwykle żywiołowe i prezentujące jazz w zdecydowanie nowatorskiej perspektywie. 

MM3 ma na koncie dwa wydawnictwa: EP-kę „The Big Game” (2012) i album „Squirrels and Butterflies” (2014). 
W Klubie Szafa wystąpi w składzie: 
Michał Milczarek – gitara 
Bartek Łuczkiewicz – gitara basowa 
Mateusz Modrzejewski – perkusja 

Michał Milczarek Trio ma za sobą występy na tak prestiżowych scenach jak Międzynarodowy Festiwal Etno-Jazzowy Flugery Lwowa (Ukraina), festiwal Warszawa Singera, Międzynarodowy Festiwal Teatralny Eye On Culture, czy Rzeszów Jazz Festiwal. Na swoim koncie zespół ma również zwycięstwo w konkursie Jazzowy Debiut Fonograficzny (2014). 

Koncert w Szafie odbędzie się w niedzielę 22 lutego. 
Start – godz. 19:00. Wstęp – 15 zł 
Bilety do nabycia w Klubie Szafa oraz na Biletomat.pl 

Więcej informacji o zespole (oraz muzyka) na: 

https://www.facebook.com/mmtrzy 

Zapraszamy na koncert! 

 

Klub Szafa 
ul. Rewolucji 1905 r. 10 w Łodzi 
http://klubszafa.pl

 


przysłano: 5 lutego 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca