Film

NA SZKLANYM EKRANIE - DEKONSTRUUJĄC SERIALE / konferencja

Międzywydziałowe Koło Filmoznawców i Medioznawców UAM,Filmoznawstwo - Katedra Filmu, Telewizji i Nowych Mediów UAMNowe Kino Pałacowe oraz Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu zapraszają na konferencje popularnonaukową NA SZKLANYM EKRANIE - DEKONSTRUUJĄC SERIALE. 

+ KONKURS!!! (informacje o konkursie, regulamin, wszystko znajdziecie pod linkiem: https://mkfim.wordpress.com/2015/07/29/na-szklanym-ekranie-konkurs-na-czolowke-serialu/ )

Jeżeli kochacie seriale, nie uważacie ich oglądania za marnotrawienie czasu, są dla Was jedną z ulubionych form rozrywki, a wyczekiwanie na nowy sezon najgorszym koszmarem - to wydarzenie jest dla Was! 

6 i 7 listopada będziecie mieli okazję spotkać się w gronie ludzi, dla których serial to coś więcej niż wypełniacz czasu. Konferencja ma być okazją do poznania serialowego świata od innej strony, ugryzieniem tematu w niecodzienny sposób. W ramach wydarzenia odbędą się wykłady, panele dyskusyjne, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz przegląd czołówek seriali. Będziemy więc słuchać, dowiadywać się, dyskutować oraz oglądać! 

Wśród potwierdzonych gości są między innymi: 

1. drużyna AreYouWatchingClosely? której działania, jeżeli jeszcze nie są Wam znane możecie poznać bliżej na stronie: http://areyouwatchingclosely.pl/ oraz https://www.facebook.com/WatchingClosely

2. Katarzyna Czajka - czyli po prostu Zwierz popkulturalny (koniecznie zajrzyjcie na jej bloga: http://zpopk.pl/oblogu )

3. Tricksterzy czyli Koło Badaczy Popkultury Trickster z Wrocławia - nie słyszeliście o nich? a warto! http://tricksterzy.pl/

Z początkowych planów przeglądu czołówek zrobiła nam się konferencja więc przybywajcie tłumnie! Śledźcie wydarzenie, oglądajcie seriale (bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi), czekajcie - bo jest na co i zapraszajcie znajomych! 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 września 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca