Film

ŚWIĘTO KINA W KINIE MUZA! 12 GRUDNIA 2015

Kino Muza włączamy się w ogólnopolską akcję, będziemy celebrować dobre kino w przystępnych cenach. Zapraszamy do wybrania seansu z naszego repertuaru na ten dzień – będą to premierowe filmy: ważne, nagradzane na kluczowych festiwalach filmowych, poruszające.

 

Do zobaczenia w kinie!

 

Sobota, 12.12.2015 – ŚWIĘTO KINA – bilety na wszystkie seanse tego dnia po 11 zł
11.00 Poranek Rodzinny – Idą Święta! Zaczytany poranek – po seansie warsztaty z Panią Wstążką, bilety 10 zł, z KRD 5 zł
13.00 Nadejdą lepsze czasy
15.00 Mama
17.00 Czarodziejska góra
18.45 Mandarynka
20.30 Tajemnice Bridgend
22.15 Duke of Burgundy. Reguły pożądania
 

 

Już 12 grudnia odbędzie się ogólnopolskie Święto Kina. Do akcji przyłączają się kina w całej Polsce. Są to zarówno kina Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz sieciach multipleksów: Multikino, Cinema City, Helios, Cinema 3D. W najbliższą sobotę, 12 grudnia 2015 ceny biletów na filmy 2D wyniosą 11zł, a na filmy 3D – 14 zł.

 

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

 

To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w  akcji obniżą ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D (plus dopłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych minimalnie jeden seans będzie polskiej produkcji.

 

Zaprosiliśmy również twórców kina, aktorów, reżyserów, aby przyłączyli się do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia. 

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca