Film

Epizod w najnowszej produkcji Jacka Bromskiego najpopularniejszą filmową aukcją WOŚP

Stowarzyszenie Filmowców Polskich bierze udział w organizowanej już piąty raz przez Polski Instytut Sztuki Filmowej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowana przez SFP licytacja epizodu w najnowszym filmie Jacka Bromskiego stała się, tuż po publikacji na allegro, hitem akcji. Jest najpopularniejszą i osiągającą najwyższą cenę spośród prawie 50 trwających aukcji. Większość licytacji potrwa do 10 stycznia.

 

Cztery poprzednie edycje aukcji PISF-u dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrały niemal 100 tys. zł. Na aukcjach allegro można było do tej pory wylicytować klasyczne pamiątki związane z kinem jak: fotosy, autografy, albumy czy DVD z filmami, ale także kostiumy, rekwizyty czy scenariusze.

 

Przygotowana przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich propozycja jest wyjątkowa, pierwszy raz zwycięzca aukcji będzie mieć możliwość zagrania w filmie, będzie to epizod w najnowszej produkcji prezesa Stowarzyszenia Jacka Bromskiego. Zdjęcia do filmu ruszą w tym roku.

 

Jacek Bromski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich reżyserów filmowych. Ma w dorobku kilkanaście filmów fabularnych i seriali m.in.: „Zabij mnie glino”, „Sztukę kochania”, „Dzieci i ryby”, serię „U Pana Boga…”, „Uwikłanie”, „Bilet na księżyc”, a ostatnio thriller polityczny „Anatomię Zła”.

 

Zwycięzca aukcji przygotowanej przez SFP będzie mieć wyjątkową okazję gościć na planie filmowym: poznać reżysera, producenta, aktorów i ekipę; zobaczyć na własne oczy jak wygląda praca na planie jednego z największych przedsięwzięć filmowych roku, a przede wszystkim wystąpić przed kamerą.

 

Zwycięzcy otrzyma również specjalny prezent-niespodziankę związany z polskim kinem, a na planie filmowym będzie mu towarzyszyć osobisty przewodnik.

 

Aukcja epizodu dostępna jest tu:

http://aukcje.wosp.org.pl/epizod-w-najnowszym-filmie-jacka-bromskiego-i2628729

 

Z blisko 50 trwających aukcji filmowców dla WOŚP kolejne po epizodzie w najnowszym filmie Jacka Bromskiego są:

- wg popularności: kadr z filmu „Noce i dnie” z autografami twórców Jadwigi Barańskiej i Jerzego Antczaka; „Polskie debiuty” - zestaw Studia Munka składający się z 9 płyt DVD oraz „Historia kina polskiego” - zestaw: książka z autografem i DVD z wykładami autora prof. Tadeusza Lubelskiego.

- wg osiągniętej ceny: podwójne zaproszenie na premierę najnowszego filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”; motor - rekwizyt z filmu „Czerwony Pająk” w reż. Marcina Koszałki; zdjęcie z planu filmowego „Idy” z autografem Pawła Pawlikowskiego oraz specjalne wydanie komiksu „Valerian” z autografem Luca Bessona.

 

Na trwających aukcjach PISF-u można również wylicytować m.in.: zestaw poświęcony Romanowi Polańskiemu przygotowany przez Muzeum Kinematografii w Łodzi, pełną akredytację na zbliżający się 56. Krakowski Festiwal Filmowy, album „Filmy Andrzeja Wajdy w światowym plakacie filmowym” z autografem reżysera,  pakiet związany z Koszalińskim Festiwalem Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, a nawet sukienkę Agaty Buzek.

 

Pełna lista aukcji PISF dla WOŚP znajduje się tu:

http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=24180973

 

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

 

Większość aukcji kończy się w dniu finału WOŚP 10 stycznia w niedzielę.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca