Film

Zgłoszenia do EFA Young Audience Awards 2016 tylko do 31 stycznia!

Nowe Horyzonty polecają: do 31 stycznia można zgłaszać filmy do konkursu EFA Young Audience Awards 2016.

 

Czwarta edycja prestiżowego wydarzenia Nagrody Młodej Widowni Europejskiej Akademii Filmowej (EFA Young Audience Award) odbędzie się 8 maja 2016 roku w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Twórcy filmowi, którzy chcą zgłosić film do konkursu EFA Young Audience Awards 2016 mogą zrobić to przez formularz dostępny na stronie Europejskiej Akademii Filmowej. W konkursie zakwalifikowane będą filmy europejskie skierowane do publiczności od 12 do 14 lat, których pierwszy oficjalny pokaz odbył się po 1 marca 2015 r. Termin zgłoszenia filmów do konkursu mija 31 stycznia 2016 roku.

 

Regulamin zgłaszania filmów dostępny tutaj.

Formularz zgłoszeniowy dostępy tutaj.

 

Nagroda Młodej Widowni (EFA Young AudienceAward) to międzynarodowe wydarzenie kulturalne skierowane do młodej widowni w wieku 12-14 lat z całej Europy. Odbędzie się równolegle w 26 europejskich miastach. Polskę już po raz czwarty reprezentować będzie Wrocław. Młodzi jurorzy zgromadzeni w Kinie Nowe Horyzonty obejrzą i ocenią trzy przedpremierowe filmy, wybrane przez Europejską Akademię Filmową. Tego samego dnia pod wieczór młodzi widzowie wezmą udział w ceremonii rozdania nagród w Erfurcie (Niemcy), przekazując swój werdykt na żywo za pośrednictwem wideokonferencji. W programie przewidziane są spotkania z twórcami filmowymi, warsztaty i dyskusje.

Więcej o EFA Young Audience Award: www.yaa.europeanfilmawards.eu.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca