Film

Matthew McConaughey i Charlize Theron debiutują w animacji

W sieci pojawił się zwiastun animacji "Kubo and the Two Strings", w której głosów użyczają (po raz pierwszy pracując w dubbingu) Matthew McConaughey i Charlize Theron.

W obsadzie głosowej produkcji znaleźli się również Ralph Fiennes, Rooney Mara, George Takei, Cary-Hiroyuki Tagawa, Art Parkinson i Brenda Vaccaro

Akcja opowieści rozgrywa się w starożytnej Japonii. Bohaterem jest życzliwy Kubo (Art Parkinson), który wiedzie spokojne życie w niewielkiej wiosce, opiekując się matką. Wszystko się zmienia, gdy nawiedza go żądny zemst duch z przeszłości. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję, noszoną przez jego nieżyjącego ojca, uznawanego za najpotężniejszego samuraja. W misji pomagają mu Małpa/Monkey (Charlize Theron) i Żuk/Beetle (Matthew McConaughey).

Za scenariusz odpowiadają Chris Butler i Marc Haimes. Reżyserią zajął się Travis Knight.

- Przygotowując się do roli Matthew McConaughey czytał fragmenty opowieści swoim dzieciom - mówi reżyser. - W ten sposób ożywiał historię i łączył ją ze swoimi dziećmi. Tym samym scenariusz stał się dobranocką dla rodziny McConaugheyów.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca