Film

ABC realizuje komedię o piłce nożnej

Szefostwo telewizji ABC zamówiło odcinek pilotażowy serialu komediowego "Dream Team", który ma opowiadać o piłce nożnej.
Realizacją serialu pokierują producenci Bill Wrubel i Kari Lizer, którzy wcześniej zasłynęli komedią "Will i Grace" (emitowaną w latach 1998 - 2006).

Głównym bohaterem opowieści będzie Marty Schumacher, trener, który przez dziesięć lat pracował w tym samym klubie. Swoją drużynę doprowadził do mistrzostwa. Teraz musi zacząć od nowa - z grupą ośmiolatków i ich rodziców o bardzo odmiennych poglądach na różne sprawy.

Cykl planowany jest jako seria półgodzinnych odcinków.

W sezonie 2016/2017 telewizja ABC zamierza przedstawić widzom również inne komedie, w tym "Chunk and Bean" (producenci: Ed Herro i Brian Donovan), "Square Roots" (scenariusz: Vijal Patel), "Downward Dog" (z udziałem znanej z "Fargo" Allison Tolman, "Pearl" (komedię o raku) i "Speechless" (o dzieciach specjalnej troski).

ABC nie jest też jedyną stacją, która chce zaproponować widzom serial o tematyce sportowej. Nad tego typu produkcją pracuje również Fox, gdzie ma powstać dramat "Pitch" o sportsmenkach grających w baseball.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca