Film

Borys Szyc na planie drugiego sezonu "Paktu"

Telewizja HBO Polska przedstawiła fanom zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu "Pakt". Na fotosach znaleźć można Borysa Szyca, który dołączył do obsady.
Zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Pakt" ruszyły w pierwszej połowie kwietnia. Do głównej roli - nieustraszonego i bezkompromisowego reportera śledczego Piotra Grodeckiego powraca Marcin Dorociński. Całość serialu reżyseruje Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "Ki", "Bar na Viktorii").

- Rozpisana na polską rzeczywistość historia kolejnego śledztwa Piotra to świetny materiał, by przyjrzeć się mechanizmom władzy, uwikłaniu ludzi oraz dynamice relacji między nimi - powiedział na początku pracy Leszek Dawid. - Pierwszy sezon "Paktu" był wydarzeniem na naszym rynku, z tym większą przyjemnością przyjąłem propozycję realizacji drugiego sezonu

Drugi sezon "Paktu" powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Akcja rozgrywać się będzie w Warszawie oraz na Śląsku.

Fotosy z Borysem Szycem można obejrzeć pod tym adresem.

Zdjęcia potrwają aż do lipca. Premiera sześciodocinkowego sezonu zaplanowana została na jesień.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca