Film

Zwiastuny "Zabójczej broni", "Egzorcysty" i innych seriali Fox

Stacja Fox opublikowała zwiastuny swych produkcji. Do sieci trafiły między innymi zapowiedzi telewizyjnych adaptacji "Zabójczej broni" i "Egzorcysty" czy nowego projektu Lee Danielsa oraz serialu z Helen Hunt.
"Making History" (komedia)

Bohaterami opowieści o podróżach w czasie jest troje znajomych z różnych epok. W rolach głównych występują Adam Pally, Leighton Meester i Yassir Lester.

Za produkcję i scenariusz odpowiada Julius Sharpe.

Trailer tutaj.

"The Mick" (komedia)

Produkcja opowiada o Mackenzie (Kaitlin Olson), która niespodziewanie musi zaopiekować się trojgiem dzieci swojej bogatej siostry.

Za produkcję i scenariusz odpowiadają John Chernin i Dave Cherni.

Trailer tutaj.

"Son of Zorn" (komedia)

Animowany bohater - Zron (głos Jason Sudeikis) - wraca po 10 latach do domu, do Orange County, by odzyskać żonę Edie (Cheryl Hines) i nastoletniego syna Alana (Johnny Pemberton).

Za produkcję i scenariusz odpowiadają Reed Agnew i Eli Jorne.

Trailer tutaj.

"APB" (dramat)

Biznesmen Gideon Reeves (Justin Kirk) jest świadkiem zabójstwa swego najlepszego przyjaciela. By go pomścić, przejmuje władze w 13. dzielnicy Chicago i powołuje specjalną jednostkę policji.

Za produkcję i scenariusz odpowiada Matt Nix.

Trailer tutaj.

"The Exorcist"

Podstawą dla scenariusza jest opublikowana w 1971 roku powieść Williama Petera Blatty'ego, która dwa lata później została przeniesiona przez Williama Friedkina na duży ekran.

Bohaterami jest dwóch mężczyzn - ojciec Tomas Ortega (Alfonso Herrera) i ojeciec Marcus Lang (Ben Daniels). W produkcji występuje też Geena Davis.

Za produkcję i scenariusz odpowiada Jeremy Slater.

Trailer tutaj.

"Lethal Weapon" (dramat)

"Lethal Weapon" powstaje na podstawie serii filmów "Zabójcza broń". Clayne Crawford wciela się w Martina Riggsa (postać oryginalnie portretował Mel Gibson) - gliniarza i byłego komandosa z Teksasu, który po śmierci żony i dziecka przeprowadza się do Los Angeles. Na miejscu jego partnerem w szeregach lokalnej policji zostaje detektyw Roger Murtaugh (przed laty grał go Danny Glover, teraz wcieli się w niego Damon Wayans), który niedawno przeszedł atak serca i musi unikać stresu.

Za produkcję i scenariusz odpowiada Matt Miller.

Trailer tutaj.

"Pitch" (dramat)

"Pitch" opowiada o kobietach grających w baseball. Główną bohaterką jest Ginny (w tej roli Kylie Bunbury), która zostaje pierwszą kobietą grającą w drużynach Major League Baseball (MLB), najważniejszej amerykańskiej lidze baseballu.

Za produkcję i scenariusz odpowiadają Dan Fogelman i Rick Singer.

Trailer tutaj.

"Shots Fired" (dramat)

Cykl opowiadać będzie o konsekwencjach strzelaniny na tle rasowym, do której doszło w niewielkim miasteczku w Północnej Karolinie. Helen Hunt sportretuje Patricię Eamons, gubernator stanu. Richard Dreyfuss wcieli się w Arlena Coksa, potentata rynku nieruchomości i właściciela sprywatyzowanego więzienia, który jest powiązany ze strzelaniną. Stephen Moyer zagra funkcjonariusza Breelanda. Willowi Pattonowi przypadła rola szeryfa Daniela Platta.

Za produkcję i scenariusz odpowiadają Gina Prince-Blythewood i Reggie Rock Blythewood.

Trailer tutaj.

"Star"

Głównymi bohaterkami "Star" są trzy utalentowane wokalistki, które starają się odnaleźć swoje miejsce w nieprzyjaznym świecie biznesu muzycznego.

W główne role wcielą się Jude Demorest, Ryan Destiny i Brittany O'Grady. Obok nich pojawią się gwiazdy pokroju Queen Latifah czy Benjamina Bratta. Gościnnie wystąpi Lenny Kravitz.

Za produkcję i scenariusz odpowiadają Lee Daniels i Tom Donaghy.

Trailer tutaj.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca