Film

Wielki powrót Almodovara: zobacz polski zwiastun "Juliety". W kinach od 9 września!

Wielki powrót Almodovara: zobacz polski zwiastun "Juliety". Film w kinach od 9 września 2016

 

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna filmu "Julieta" Pedro Almodovara na podstawie opowiadań wyróżnionej literacką Nagrodą Nobla Alice Munro. To trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Reżyser "Porozmawiaj z nią" i "Volver" opowiada o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych, i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. 

Namiętność, śmierć i tęsknota w buzującej kolorami i wzorami pigułce. Almodóvar, jakiego znamy i kochamy. (…) „Julieta” to triumfalny powrót. Atrakcyjne i świetnie skrojone kino na tematy ostateczne, pełne charakterystycznej werwy, fantazji, witalności, nieco ekscentryczne. Jednocześnie jest w nim coś świeżego: „Julieta” nie jest już histerycznym, rysowanym grubą kreską melodramatem, a rasowym dramatem. 
   Anna Tatarska, Onet.pl 

"Julieta" w kinach od 9 września 2016

 

OPIS FILMU

Prezentowana w Konkursie Głównym festiwalu w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara to wielki powrót hiszpańskiego mistrza. W swoim nowym filmie reżyser „Porozmawiaj z nią” i „Volver” wraca do rzeczywistości, w której czuje się najlepiej: świata kobiet i ich namiętności. 

„Julieta” to trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Filmowa adaptacja opowiadań wyróżnionej literacką Nagrodą Nobla Alice Munro pokazuje, że siłą kina Almodóvara jest niezmiennie wiara w potęgę uczuć i miłości. 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca