Film

Aquaman oko w oko ze swoim najstarszym wrogiem

W filmowej wersji przygód Aquamana wrogiem superbohatera ma być Black Mamba.
Na razie informację należy traktować tylko i wyłączenie jako plotkę, gdyż studio Warner Bros. nie wydało żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. W dodatku tak dużym produkcjom, jak "Aquaman" często towarzyszy wiele mylnych spekulacji.

Przypomnijmy, że pewnym jest natomiast, że w tytułowej roli wystąpi Jason Momoa. Partnerować mu będą Amber Heard (jako Mera) i Willem Dafoe (jako Nuidis Vulko). Reżyserią zajmie się James Wan. Do kin obraz powinien trafić w lipcu 2018 roku.

Aquaman pojawił się w komiksach w 1941 roku. Od tego czasu przechodził wiele przemian, ale zawsze charakteryzował się umiejętnością oddychania pod wodą, bardzo szybkiego pływania i także więzią z fauną morską.

Black Mamba po raz pierwszy pojawia się w zeszytach w roku 1967. W 1993 czytelnicy poznali jego historię. Jako dziecko padł ofiarą porwania. Sprawcy znęcali się nad nim i przetrzymywali na statku. Pewnego dnia został - niechcący - przez Aquamana zignorowany, co rozpaliło w nim olbrzymią niechęć. Wedle innej wersji Aquaman przez przypadek zabił ojca chłopca, tworząc sobie tym samym śmiertelnego wroga.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca