Film

Ekscytujący zwiastun "Służącej" Park Chan-wooka - twórca "Oldboya" wraca w wielkim stylu!


Ekscytujący zwiastun "Służącej" Park Chan-wooka: nowy film twórcy "Oldboya" w kinach od 23 września (zmiana daty premiery!)

 

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna nowego filmu twórcy "Oldboya" i "Pani Zemsty" - Park Chan-wooka. "Służąca" to przewrotny thriller o pożądaniu i wyrafinowanej zemście, oparty na bestsellerowej powieści Sarah Water "Złodziejka". Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje.

Najbliższe pokazy prasowe filmu "Służąca": 
☛ 25 sierpnia (czwartek), godz. 10:00 | Kino Muranów
14 września (środa), godz. 10:00 | Kino Muranów

Pełna lista pokazów prasowych w załączniku.


Fantastycznie nakręcona „Służąca” spełnia wszystkie oczekiwania i nieustannie zaskakuje. To zabawny, perwersyjny thriller erotyczny i historia miłosna w jednym.  The Hollywood Reporter

Powiedzieć, że Chan-wook myli tropy, to nie powiedzieć nic. Twórca trylogii zemsty cały czas dba o to, byśmy nerwowo wiercili się w fotelu i raz po raz rewidowali wiedzę o bohaterkach. (...) To kino spełnione formalnie i intelektualnie, a przy okazji dostarczające sporo frajdy.

 

 

OPIS FILMU

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty”. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”.

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca