Film

Nowi bohaterowie w "Grze o tron"

Do sieci trafiły informacje dotyczące castingów do 7. sezonu "Gry o tron".
Strona Watchers on the Wall opublikowała informacje na temat nowych bohaterów, którzy pojawią się w nadchodzącej odsłonie. Twórcy poszukują obecnie aktorów. Do obsadzenia są następujące role:

Generał: Wiek 40-50 lat. Poszukiwany biały aktor, który potrafi mówić ze standardowym angielskim akcentem. Praca przez tydzień, od 6 września.

Ksiądz: Wiek około 60 lat. Poszukiwany aktor, który potrafi mówić ze standardowym angielskim akcentem, z charakterystyczną twarzą. Praca przez tydzień, od 22 września.

Wojownik: Wiek 35-45 lat. Nie będzie to Dothraki. Poszukiwany biały aktor, mówiący z naturalnym, niewytwornym angielskim akcentem. Zdjęcia zaplanowane na październik.

Strażnik bramy: 20-latek. Potrzebny ktoś zabawny i charyzmatyczny. Zdjęcia planowane na połowę października i połowę listopada.

Strażnik miasta: 30-latek. Standardowy angielski akcent. Praca przez tydzień, w połowie października.

Kupiec: 40-latek. Potrzebny charakterystyczny aktor. Wygląd - cechy etniczne/rasowe - nieokreślone. Zdjęcia zaplanowano na początek listopada.

Urocza dama: Producenci szukają odtwórczyni młodej, atrakcyjnej kurtyzany. Aktorka musi zgodzić się na pełną nagość. Podobnie jak w przypadku kupca, wygląd - cechy etniczne/rasowe - nie jest określony. Praca przez tydzień, na początku października.

Młody lord: 20-latek. Wysoki, przystojny. Poszukiwany biały aktor ze standardowym angielskim akcentem. Zdjęcia rozpoczną się 20 września i potrwają tydzień.

Porucznik: 20-latek. Atletyczny, wysportowany wojownik. Producenci poszukują aktora o bliskowschodnich rysach. Prawdopodobnie będzie to Dothraki. Zdjęcia między połową września a połową listopada.

W ostatnim, 6. sezonie "Gry o tron", w głównych rolach wystąpili Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner. Siódmy sezon wróci na antenę w czerwcu 2017 roku. Ma powstać jeszcze ósma, zamykająca całość odsłona.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca