Film

Kino samochodowe jako przedsmak 7. American Film Festival

 

Kino samochodowe jako przedsmak 7. American Film Festival

 

American Film Festival – Amazon Open Air Car Cinema odbędzie się w piątek 2 września na parkingu budynku Amazon I w Bielanach Wrocławskich – jednym z najnowocześniejszych centrów logistyki w Europie Goście będą mogli obejrzeć klasyki amerykańskiej kinematografii: kultowy musical „Grease” oraz „Bezsenność w Seattle”. Bilety można rezerwować na stronie kinoamazon.pl

 

American Film Festival – Amazon Open Air Car Cinema to jedno z największych samochodowych kin w Polsce. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00, a już o 20.00 widzowie zza kierownic swoich samochodów będą mogli obejrzeć klasyczne amerykańskie hity: “Grease” (początek ok. 20:00) oraz “Bezsenność w Seattle” (początek ok. 22:00). „Wybór filmów był oczywisty. Któż nie pamięta słynnej sceny z „Grease”, która rozgrywa się właśnie w kinie samochodowym? Seattle natomiast to „rodzinne” miasto Amazon”. – mówi Błażej Grzechnik, Dyrektor Promocji American Film Festival.

 

Wydarzenie jest bezpłatne i zaoferuje gościom możliwość doświadczenia filmowych emocji
w wybrany przez siebie sposób. Na widzów będzie czekała bowiem strefa chilloutu oraz strefa food trucków z prawdziwymi amerykańskimi przysmakami. „Bardzo się cieszymy, że możemy współtworzyć z Amazon tę fantastyczną inicjatywę. Dzięki naszej współpracy zaoferujemy lokalnej społeczności oryginalną propozycję kulturalną, promując równocześnie dobre kino amerykańskie”. – mówi Urszula Śniewgowska, Dyrektor Artystyczny American Film Festival.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca