Film

Zobacz nową zapowiedź "American Horror Story"

- Nie pozwól, by to cię dopadło - głosi hasło w nowej zapowiedzi szóstego sezonu antologicznego serialu grozy "American Horror Story".
Nie wiadomo, czym jest "to". Wiadomo jednak, że to nic przyjemnego. W zaprezentowanym teaserze zatytułowanym "Tide" widzimy czołgające się ciało, trawione przez zjadającą tkankę chorobę. Krótki klip można znaleźć pod tym adresem.

Szczegóły dotyczące fabuły nowej odsłony nie są jeszcze znane, ale twórca, Ryan Murphy, wcześniej zapowiadał, że połączy wątek dzieci i wątek operowy. Udział w nadchodzących odcinkach potwierdzili Lady Gaga (za rolę w poprzednim sezonie otrzymała Złoty Glob), Cheyenne Jackson, Kathy Bates, Denis O'Hare, Angela Bassett, Sarah Paulson, Finn Wittrock, Wes Bentley oraz Matt Bomer.

Premierę nowej części wyznaczono na 14 września. W Polsce produkcję emituje kanał Fox.

"American Horror Story" to jeden z popularniejszych w ostatnich latach seriali. Ceniony za nieprzewidywalność, kreatywność i artystyczne bogactwo cykl zdobył 4 nagrody Emmy. Każdy sezon "American Horror Story" to nowe miejsce, inne czasy, inni bohaterowie, ale - w większości - ci sami aktorzy, wspierani przez gościnnie występujące gwiazdy.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca