Film

"Serce psa" z psami

PIESKIE KINO | „SERCE PSA”

PRZEDPREMIERA Z PSAMI
 

W trakcie wydarzenia zbiórka karmy i funduszy dla Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu


24.09.2016 | 15:45
BILETY 12/15/18

 

KINO MUZA
www.kinomuza.pl

 

24 września o 15:45 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - PIESKIE KINO. Do uczestnictwa zapraszamy właścicieli czworonogów, którzy chcą spróbować ze swoimi podopiecznymi czegoś nowego. Seans będzie specjalnie przystosowany do uczestnictwa psów. Dźwięk na sali będzie znacząco ściszony, a w holu będzie można znaleźć miski z wodą. Każdy pies będzie miał zarezerwowane miejsce.

Prosimy wszystkich psich opiekunów o zabranie ze sobą kocyka lub materiału, którym będzie można przykryć fotel czworonoga.
W czasie wydarzenia Schronisko dla zwierząt w Poznaniu będzie zbierać karmę i fundusze dla swoich, zapraszamy do pomocy. Prosimy o wsparcie, zbliża się zima, a oprócz adopcji zwierzaki potrzebują środków do życia.

Przed seansem kilka słów powie Małgorzata Lamperska ze Schroniska dla zwierząt w Poznaniu.

Ludzie i psy obejrzą przedpremierowy pokaz filmu SERCE PSA. To film w reżyserii Laurie Anderson, piosenkarki i performerki. To medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów. Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle, premierowo pokazywany w konkursie festiwalu filmowego w Wenecji 2015.

reż. Laurie Anderson | Francja, USA, 2015 | 75 min.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca