Film

"Zagubieni w kosmosie" znaleźli Penny

Młoda aktorka Mina Sundwall dołączyła do obsady serialu "Lost In Space".
Projekt będzie nową wersją "Zagubionych w kosmosie", serialu z lat 60., którego bohaterami byli członkowie rodziny Robinsonów, wysłani w kosmos, by założyć pierwszą kolonię. Twórcą był Irwin Allen. W cyklu, który doczekał się 85 odcinków, grali Guy Williams, June Lockhart i Mark Goddard.

W obsadzie nowego "Lost In Space" znaleźli się już Toby Stephens, który zagra astrofizyka i szefa ekspedycji Johna Robinsona (wcześniej portretował go Guy Williams) oraz Maxwell Jenkins, który wcieli się w Willa Robinsona (wcześniej Bill Mumy), a także Taylor Russell, której w nowej odsłonie przypadła rola córki, Judy Robinson. Ponadto Molly Parker wcieli się w Maureen Robinson. W oryginalnym cyklu grała ją June Lockhart, a w filmie z 1998 roku Mimi Rogers. Udział potwierdziła też Parker Posey, która sportretuje doktor Smith, odpowiedzialną za zaginięcie rodziny Robinsonów. W oryginalnym serialu postać portretował Jonathan Harris, a w filmie - Gary Oldman. Teraz dołączyła Mina Sundwall, której przypadnie rola córki głównego bohatera, Penny Robinson.

W planach jest 10 odcinków, które premiery mają doczekać się w 2018 roku. Scenariusz piszą Matt Sazama i Burk Sharpless. Showrunnerem będzie Zack Estrin ("Skazany na śmierć").

Mina Sundwall ma na koncie udział w filmach "Plan Maggie", "#Horror" czy "Freeheld", a także serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca