Film

Zagraj w "Pakt" i ucieknij z pokoju

Twórcy serialu "Pakt" we współpracy z producentem sprzętu elektronicznego stworzyli wirtualną grę inspirowaną fabułą produkcji HBO.
Jest to gra typu escape room. Zadaniem gracza jest rozwiązanie serii zagadek, które prowadzi do wyjaśnienia samobójstwa młodej pracownicy ministerstwa. Po wykonaniu całego zadania gracz może opuścić pokój, w którym jest do tego czasu zamknięty. Gra jest powiązana ściśle z fabułą serialu - gracz napotyka znane z serialu postacie, rozpozna historie oraz samo miejsce akcji - gabinet ministra Janiaka.

Gra "Pakt" dostępna jest na Samsung Gear VR. Szczegóły pod tym adresem.

Drugi sezon "Paktu" opowiada historię z nurtu political fiction, w której ideały ścierają się z politycznym wyrachowaniem, a polityka miesza się z biznesem. Dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) wpada na trop powiązań na najwyższych szczeblach władzy. Starając się dotrzeć do prawdy, odkrywa, że nic nie jest tym, czym się wydaje. Piotr trafia na skandal seksualny, w który zamieszany jest jeden z ministrów.

Jedną z głównych ról w drugim sezonie zagrała Magdalena Popławska, która wcieliła się w postać Anny Wagner - ambitnej prezydentki Bytomia. Kiedy w jednej z kopalń dochodzi do ogromnej tragedii Anna musi skonfrontować się z przybyłym na miejsce premierem (w tej roli Mariusz Bonaszewski), który w swoich działaniach kieruje się przede wszystkim bieżącym politycznym interesem.

W serialu występują: Marcin Dorociński, Magdalena Popławska, Kinga Preis, Adam Woronowicz, Borys Szyc, Łukasz Simlat, Zbigniew Zamachowski, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Mariusz Bonaszewski, Witold Dębicki, Magdalena Berus, a także Filip Pławiak. Reżyserem serialu jest Leszek Dawid. Drugi sezon serialu HBO to całkowicie oryginalna, nowa historia, napisana i stworzona przez polskich scenarzystów.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca