Film

"Belle Epoque" i "Druga szansa" z kolejnymi sezonami

Stacja TVN najwyraźniej jest pewna sukcesu seriali "Belle Epoque" i "Druga szansa", gdyż zamówiła kolejne sezony.
"Belle Epoque" dopiero czeka na premierę, tymczasem wiadomo już, że powstanie druga część. Kontynuacji doczeka się też "Druga szansa" - fani perypetii Moniki Boreckiej mogą liczyć na czwartą odsłonę cyklu.

Akcja "Belle Epoque" toczy się w 1905 roku. Jan Edigey-Korycki (w tej roli Paweł Małaszyński), wraca do rodzinnego Krakowa, by rozwiązać sprawę zabójstwa matki. Pomaga mu dawny przyjaciel Henryk Skarżyński (Eryk Lubos) oraz jego siostra Weronika (Anna Próchniak), którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. Na drodze mężczyzny pojawia się też dawna miłość - Konstancja (Magdalena Cielecka).

W obsadzie znaleźli się ponadto Olaf Lubaszenko, Vanessa Aleksander, Weronika Rosati i Eryk Kulm.

Zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

Produkcja trafi na antenę 15 lutego. Widzowie będą mogli śledzić kolejne odcinki - łącznie 10 - w środy.

Bohaterką "Drugiej szansy" jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę. W ostatnim odcinku drugiego sezonu Monika dowiedziała się, że jest w ciąży.

W obsadzie znajdują się także Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa. Niedawno dołączył Mateusz Banasiuk, który wcieli się w asystenta Boreckiej oraz Bartosz Opania, w roli Macieja, właściciela restauracji.

Trzeci sezon startuje 13 lutego.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca