Film

James Cameron rusza z kolejnymi "Avatarami" w wakacje

James Cameron ujawnił swój plan odnośnie nadchodzących sequeli "Avatara". Jeśli wszystko pójdzie z planem już latem będą powstawać niektóre zdjęcia.
- Nie skupiam się na "Aavatarze" 2 - lecz na "Avatarze 2,3,4 i 5" jednocześnie - mówi reżyser. - Takie jest moje podejście. Powstają równolegle. Właśnie zakończyłem scenariusz do "Avatara 5", teraz zaczynam aktywne przygotowania. W sierpniu będę pracował z aktorami przy ujęciach motion-capture. Wszystko jest zaprojektowane i ruszamy pełną parą. Czuję się, jakbym właśnie wyszedł z więzienia, bo przez ostatnie dwa lata byłem zajęty tylko pisaniem. Tymczasem ja lubię życie, a niekoniecznie pisanie.

Dzieła mają wejść do kin kolejno w grudniu 2018, 2020, 2022 i 2023 roku. Data piątego obrazu nie jest znana.

- To nie będzie cykl, ale jedna wielka produkcja - tłumaczył wcześniej James Cameron. - Będziemy kręcić to bardziej jako miniserię.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. W głównych rolach można było podziwiać Sama Worthingtona, Zoe Saldanę i Sigourney Weaver. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

Twórca szykuje również dokumentalny serial o historii science fiction.

źródło: megafon.pl
przysłano: 30 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca