Batman z lego lepszy od "Ciemniejszej strona Greya" i Johna Wicka

Animacja "Lego(R) Batman: Film" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office, pokonując silną konkurencję w postaci filmów "Ciemniejsza strona Greya" i "John Wick 2".
W nowym obrazie Batman musi nauczyć się współpracy z innymi, by uratować Gotham przed Jokerem. W animacji głosu tytułowemu bohaterowi użyczył Will Arnett. Ponadto Ralph Fiennes pojawia się jako Alfred, Michael Cera jako Robin, Rosario Dawson jako Barbara Gordon, Zach Galifianakis jako The Joker oraz Mariah Carey jako burmistrz Gotham. Produkcja zrobiła 55,6 miliona dolarów.

Oczko niżej znalazł się sequel "Pięćdziesięciu twarzy Greya" z niespełna 47 milionami dolarów. "Ciemniejsza strona Greya" ukazuje dalsze losy romansu Christiana Greya (Jamie Dornan) i Anastasii Steele (Dakota Johnson). W nowej odsłonie pojawia się Kim Basinger, która występuje jako Elena Lincoln. Kobieta znana także jako "Pani Robinson" jest byłą kochanką i partnerką biznesową Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM.

Trzecia i ostatnia nowość top 10 to "John Wick 2", który zamyka podium z 30 milionami dolarów. W kontynuacji hitu z 2014 roku tytułowy bohater (Keanu Reeves) musi skończyć emeryturę i zmierzyć się z międzynarodową szajką zabójców. W tym celu wyrusza do Rzymu.

Oto pełne zestawienie minionego weekendu w kinach USA:
1. "Lego(R) Batman: Film" - 55,6 miliona dolarów
2. "Ciemniejsza strona Greya" - 46,8 mln
3. "John Wikc 2" - 30 mln
4. "Split" - 9,3 mln
5. "Ukryte działania" - 8 mln
6. "Był sobie pies" - 7,4 mln
7. "Rings" - 5,8 mln
8. "La la land" - 5 mln
9. "Lion. Droga do domu" - 4,1 mln
10. "The Space Between Us" - 1,8 mln

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło