Film

Powstanie film o Super Bowl i Tomie Brady

Każdego roku Super Bowl jest wielkim wydarzeniem, nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczny jednak był wyjątkowy i już powstają plany by tę nieprawdopodobną historię spisać w książce i przenieść na duży ekran.
Centralną postacią ma być rozgrywający drużyny New England Patriots, Tom Brady, który doprowadził swoją drużynę do zwycięstwa choć do połowy przegrywali 3:21 z Atlanta Falcons. Patrioci zdołali odrobić 25-punktową stratę, doprowadzić do pierwszej w historii Super Bowl dogrywki, wygrać rzut monetą i ostatecznie wygrać dogrywkę i cały mecz wynikiem 34-28.

Historia ma przybliżyć też tzw. deflategate, aferę, kiedy to New England Patriots celowo mieli niewystarczająco pompować piłki, których używali w sezonie 2014/2015. W efekcie śledztwa, Tom Brady został zawieszony na 4 mecze.

Paul Tamasy i Eric Johnson ("Czas próby", "Fifgter", "Patriots Day") mają zająć się projektem razem z pisarzem i scenarzystą Caseym Shermanem ("Czas próby").