Film

"Clerks - Sprzedawcy" i "Szczury z supermarketu" powrócą

Kevin Smith nie poddaje się i chce fanom swojej twórczości dostarczyć kontynuację losów bohaterów filmów "Clerks - Sprzedawcy" i "Szczury z supermarketu".
O trzeciej cześć "Clerks" mówi się już od dłuższego czasu, podobnie jak o realizacji sequela "Szczurów z supermarketu". Jednak wszystkie znaki wskazują na to, iż nie powstaną filmy, ale komiksy.

Kevin Smith zdradził, że ze względu na fakt, iż w pewnym momencie sequel "Szczurów z supermarketu" zmienił się w projekt serialu, filmowiec ma więcej materiału na komiks, niż to się ma w przypadku trzeciej części "Clerks". Żadne wiążące daty jednak nie padły.

Przypomnijmy, iż film "Clerks - Sprzedawcy" trafił do polskich kin w 1997 roku, trzy lata po światowej premierze. To opowieść o niezwykle rozgadanych sprzedawcach lokalnego supermarketu i wypożyczalni wideo. Produkcja rozpoczęła światową karierę Smitha. Artysta nie tylko obraz wyreżyserował (na podstawie własnego scenariusza), ale i wcielił się w nim w jedną z kultowych dziś postaci - Cichego Boba. Sequel, "Clerks - Sprzedawcy 2", miał premierę w 2006 roku.

"Szczury z supermarketu" powstały natomiast w 1995 roku, a w rolach głównych pojawiali się Ben Affleck, Jason Lee i Shannen Doherty.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca