Film

Serial "Na noże" nie wróci

Stacja TVN zrezygnowała z realizacji drugiego sezonu serialu "Na noże", w którym grali Wojciech Zieliński, Piotr Stramowski i Weronika Książkiewicz.
Mimo wcześniejszych zapowiedzi, TVN nie nakręci drugiej odsłony produkcji rozgrywającej się w świecie kucharzy, kulinarnych ekspertów i entuzjastów. Przypomnijmy, że bohaterem pierwszej części był wyjątkowo zdolny kucharz, Jacek (Wojciech Zieliński), który postanawia otworzyć własną restaurację. Jego głównym rywalem był lubujący się w nowoczesnych pomysłach Dario Boretti (Piotr Stramowski). Oczywiście w cyklu nie brakowało wątków miłosnych.

TVN nie podał przyczyny anulowania serii, ale podobno chodzi o pieniądze. - Ale dlaczego nie będzie drugiej serii pytają mnie ludzie Podejrzewam, że chodzi o pieniądze - odpowiadam, bo zazwyczaj w sytuacjach takich jak ta zazwyczaj chodzi o pieniądze albo konflikt interesów możnowładców - powiedział w rozmowie z serwisem Naekranie.pl Wojciech Zieliński. - Nie ubolewam na tym jakoś specjalnie. Dobrze czułem się w tej roli, lubiłem ludzi z którymi pracowałem i cieszyły mnie miłe słowa fanów, ale jestem tylko małym trybikiem w machinie polskiego showbiznesu i nauczyłem się, że muszę kręcić bądź nie jak mi większe wały zakręcą, używając nomenklatury mechaniczne.

W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się także Weronika Książkiewicz (Wiola), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda żona Patryka), Antoni Pawlicki (Serafin), Elżbieta Kępińska (babcia Janina) Marzena Trybała (matka Beata), Jan Frycz (ojciec Marian) oraz Witold Dębicki (dziadek Antoni).


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca