Film

Anton Yelchin w oficjalnym zwiastunie "Porto"

21 kwietnia do naszych kin trafi obraz "Porto" z jedną z ostatnich ról tragicznie zmarłego Antona Yelchina.
"Porto" to debiut fabularny doświadczonego krytyka i dokumentalisty Gabe'a Klingera, który światową premierę miał na Festiwalu Filmowym w San Sebastian. Film pokazywany był już m.in. na festiwalach w Rotterdamie, Zurychu, Londynie, S~ao Paulo czy SXSW w USA. Ta pozornie banalna historia jedno nocnej przygody zachwyca krytyków na całym świecie.

Jake (Anton Yelchin) i Mati (Lucie Lucas) to dwoje outsiderów mieszkających w portugalskim Porto, między którymi doszło kiedyś do intymnego, ale krótkiego kontaktu. Co dokładnie się wydarzyło - nie wiadomo. Poszukując jednocześnie radosnych i bolesnych wspomnień, bohaterowie przeżywają zaskakujące spotkanie, podczas którego czas zatrzymał się dla nich na jedną noc.

Zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

Producentem wykonawczym "Porto" jest Jim Jarmusch, a polskim koproducentem firma producencka Madants czyli Klaudia Śmieja i Beata Rzeźniczek.

Anton Yelchin, amerykański aktor rosyjskiego pochodzenia, zginął tragicznie w 2016 roku. Śmiertelny wypadek przerwał świetnie zapowiadającą się karierę. Wystąpił między innymi w takich filmach jak "Kraina wiecznego szczęścia" u boku Anthony'ego Hopkinsa, "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmuscha, "Terminator-Ocalenie" czy "Star trek".
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca