Film

Powstanie nowy Hellboy

Kiedy fani już pogodzili się z tym, że trzeci "Hellboy" nie powstanie, twórca postaci, Mike Mignola poinformował, że obraz jednak zostanie zrealizowany. Co więcej, ujawnił kilka konkretów.
- Powstanie kolejny film o Hellboyu - zapewnia twórca komiksu na Facebooku. - Będzie miał kategorię R. Za kamerą stanie Neil Marshall ("Zejście", "Gra o tron"), a w roli Hellboya wystąpi David Harbour ("Stranger Things"). Więcej informacji wkrótce.

"Hellboy" opowiada o wyjątkowym potworze, który przyszedł na świat pod koniec II wojny światowej. Na Ziemię przywołał go z otchłani Rasputin, który będąc na usługach nazistów, chciał uczynić z Piekielnego Chłopca narzędzie zniszczenia ludzkości. Jego plan zniweczyli jednak alianci, którzy wychowali Hellboya na obrońcę prawa. Siły zła jednak nie zapomniały o potworze i po 60 latach przyszły się upomnieć o swojego druha.

Przypomnijmy, że dotąd w roli Hellboya występował Ron Perlman, a reżyserował Guillermo del Toro. Powstały dwa obrazy - "Hellboy" (2004) i "Hellboy II: Złota armia" (2008).

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca