Film

"Ghosted" śmieje się z "Z archiwum X"

Telewizja Fox zamierza przedstawić widzom nowy serial - "Ghosted". Produkcja zapowiadana jest jako "Z archiwum X" w komediowym wydaniu.
Głównymi bohaterami produkcji będzie dwóch mężczyzn o całkowicie odmiennym podejściu do wszelkich zjawisk paranormalnych, UFO i temu podobnych. W sceptyka i cynika wcieli się Craig Robinson. Adam Scott zagra z kolei wyznawcę. Panowie zostają zwerbowani do Bureau Underground, jednostki, która ma przyjrzeć się tajemniczym zjawiskom w Los Angeles. Wkrótce wpadną na trop spisku, który zagraża istnieniu całej rasy ludzkiej.

Robinson i Scott nie tylko pojawią się przed kamerą, ale będą również pełnić obowiązki producentów wykonawczych. Scenariusz odcinka pilotażowego napisał Tom Gormican.

Rolę showrunnera "Ghosted" ma sprawować Kevin Etten, który wcześniej pracował przy takich serialach, jak "Gotowe na wszystko", "Hoży doktorzy" czy "Workaholics".

Premiera zaplanowana została na sezon 2017/2018.

Przypomnijmy, że stacja Fox zamierza również kontynuować realizację "Z archiwum X". Również w sezonie 2017/2018 do widzów dotrzeć ma 10 nowych odcinków. Zdjęcia ruszą latem.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca