Film

Michalina Olszańska i Małgorzata Zajączkowska w międzynarodowym serialu

W Luksemburgu trwają zdjęcia do serialu "Clash of Futures - 18", którego akcja rozgrywać się będzie w dwudziestoleciu międzywojennym. Na ekranie zobaczymy m.in. Michalinę Olszańską oraz Małgorzatę Zajączkowską.
Michalina Olszańska gra w produkcji Polę Negri. Małgorzata Zajączkowska wciela się natomiast w matkę słynnej gwiazdy - Eleonorę Chałupiec. W obsadzie znaleźli się aktorzy z całej Europy, m.in. Joel Basman, Jan Krauter, Roxane Duran, Gennaro Cannavacciuolo, Alexandre Nguyen i Rebecka Hemse. Za reżyserię i scenariusz odpowiadają Frédéric Goupil i Jan Peter, który na swoim profilu na Twitterze opublikował szereg zdjęć z planu.

"Clash of Futures - 18" będzie fabularyzowanym serialem dokumentalnym o losach prawdziwych ludzi z całej Europy w okresie od 1918 do 1939 roku.

Zdjęcia realizowane będą nie tylko w Luksemburgu, ale i w Belgii oraz Niemczech. Ich koniec planowany jest na czerwiec. Premiera planowana jest na wiosnę 2018 roku.

Dzieło jest koprodukcją, w którą zaangażowanych jest 15 stacji telewizyjnych z Europy i USA, w tym ARTE, Netflix i TVP. Producentem wiodącym jest niemiecka firma LOOKS Film GmBH. W projekt zaangażowane jest również Wajda Studio.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca