Film

Brendan Fraser detektywem w serialu Danny ego Boyle a

Brendan Fraser dołączył do obsady serialu "Trust", którego producentem wykonawczym i reżyserem jest Danny Boyle.
Scenariusz autorstwa Simona Beaufoya koncentruje się na rodzinie Gettych. Donald Sutherland zagra miliardera J. Paula Getty'ego, jedną z najbardziej ikonicznych i enigmatycznych postaci XX wieku. Mężczyzna był twórcą rodzinnej fortuny, ale i utrapieniem dla bliskich. Miał miliony, ale sam prał swoje skarpetki. Był wizjonerem, marzącym o dynastii.

Głównym bohaterem produkcji będzie wnuk potentata - John Paul Getty III (Harris Dickinson). Akcja rozgrywać się będzie w roku 1973, gdy młody Getty został porwany przez mafię w Rzymie. Przestępcy byli zaskoczeni reakcją (lub jej brakiem) zarówno ze strony rodziny, jak i policji. Detektywi sądzili, że to dowcip. Pogrążony w narkotykowym nałogu ojciec Paula nie odpowiadał na telefony. Dziadek (Donald Sutherland) również nie reagował. Z bandytami musiała negocjować matka, która nie miała pieniędzy. W roli zdeterminowanej i zaradnej Gail Getty zobaczymy Hilary Swank.

Brendan Fraser wcieli się w prywatnego detektywa, opłacanego przez Paula Getty'ego.

Produkcja ma liczyć 10 odcinków. Ekipa pracować będzie w Londynie i w Rzymie. Premiera zapowiedziana została na styczeń 2018 roku. "Trust" powstaje dla sieci FX.

Brendan Fraser (kinowa seria "Mumia") ostatnio występował w cyklu "Affair". Ma pojawić się również w serialowych "Trzech dniach kondora"

źródło: megafon.pl
przysłano: 3 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca