Film

Nadciąga straszna mgła

Stacja Spike zaprezentowała jeszcze jedną przerażającą zapowiedź serialu "The Mist", który powstaje na podstawie opowiadania Stephena Kinga, "Mgła".
W swoim dziele, opublikowanym po raz pierwszy w roku 1980, pisarz opowiada o gęstej mgle, która pojawia się w małym miasteczku po gwałtownej burzy. Opary okazują się zabójcze.

Cykl skupia się na rodzinie rozdartej po brutalnej zbrodni. Serial opisywany jest jako pokręcony kuzyn literackiego oryginału. W obsadzie znaleźli się Morgan Spector, Frances Conroy, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Dan Butler, Luke Cosgrove, Danica Curcic, Okezie Morro, Darren Pettie, Russell Posner oraz Isiah Whitlock, Jr.

Nowy trailer znajduje się pod tym adresem. - Uciekajmy z tego miasta, to nie można dziać się wszędzie - mówi jeden z bohaterów. https://www.youtube.com/watch?v=YKe3znDCEMY

Za produkcję odpowiada Christian Torpe. - Opowiadanie ma 200 stron i dzieje się w jednym miejscu - mówi twórca telewizyjnego projektu. - Musieliśmy to zmienić, by rozwinąć serial. Chcieliśmy jednak pozostać wierni głównej historii.

Premiera 10-odcinkowego sezonu wyznaczona została na 22 czerwca.źródło: megafon.pl
przysłano: 6 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca