Film

"Księga życia" z sequelem

Animacja "Księga życia" ("The Book of Life") z roku 2014 doczeka się kontynuacji. Rozpoczęcie prac ogłosił właśnie na festiwalu w Annecy reżyser Jorge R. Gutiérrez.
"Księga życia" to największa niezależna amerykańska animacja ostatnich lat. Wyprodukowany przez Guillermo del Toro i zrealizowany poza hollywoodzkimi wytwórniami film przyniósł w box office niemal 100 milionów dolarów (przy budżecie 50 milionów dolarów). W anglojęzycznej wersji swoich głosów użyczyli m.in. Diego Luna, Zoe Saldana, Channing Tatum, Christina Applegate, Ice Cube, Ron Perlman i Kate del Castillo. Bohaterem był młody chłopak, który wyruszył w podróż po trzech światach, żeby wypełnić oczekiwania rodziny i przyjaciół, pokonać własne lęki, a także odkryć kim naprawdę jest.

Reżyserią kontynuacji ponownie zajmie się Jorge R. Gutiérrez. Film planowany jest jako animacja 3D. - Pomysł na sequel zrodził się z pytań widzów, którzy chcieli wiedzieć, jak dalej potoczą się losy bohaterów, co stanie się z bogami - mówił w Annecy twórca. - Kontynuacja odniesie się do tych kwestii, a także pociągnie dalej historię, którą ludzie już pokochali.

Prace dopiero się rozpoczęły. Nie ujawniono jeszcze żadnej, nawet przybliżonej daty premiery.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca