Film

"Baby Driver" z szansą na sequel

Film "Baby Driver" dopiero rozpoczyna swoją wędrówkę po światowych kinach, ale już pojawiła się szansa na sequel.
Edgar Wright, reżyser i scenarzysta "Baby Driver" ujawnił, że wytwórnia Sony już zapytała go o możliwość realizacji kontynuacji. - Studio poprosiło mnie, żebym pomyślał o napisaniu scenariusza sequela - powiedział twórca w rozmowie z magazynem "Empire". - Myślę, że historia daje taką możliwość, szczególnie jeżeli chodzi o bohaterów.

- Większość sequeli kontynuuje jakieś wątki, wracają do początków, chyba że mogą wejść w jakiś temat głębiej - dodał filmowiec. - Myślę, że w przypadku "Baby Driver" można działać w tym kierunku. Gdyby doszło do realizacji, mam pomysł, jak by to mogło wyglądać. Można by odwrócić powiązania bohatera ze światem przestępczym. Mógłby nie być już uczniem.

Wcześniej Edgar Wright podkreślał, że nie lubi sequeli, tym razem może jednak zmieni zdaniee W Polsce produkcję będzie można oglądać od 7 lipca.

Przypomnijmy, że bohaterem "Baby Driver" jest młody kierowca, który ze względu na swój wygląd otrzymał ksywkę Baby (w tej roli Ansel Elgort). Chłopak specjalizuje się w brawurowej jeździe samochodem i zapewnia ucieczkę po napadach na banki.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca