Film

Sharlto Copley jako Bóg

Neill Blomkamp przedstawił w sieci swój kolejny krótkometrażowy film - "Volume 1 - God: Serengeti". W Boga w produkcji wciela się jeden z ulubionych aktorów reżysera, Sharlto Copley.
To już kolejna krótkometrażowa produkcja sygnowana logotypem Oats Studios. Wcześniej Neill Blomkamp przedstawił fanom postapokaliptyczny film "Rakka" (z Sigourney Weaver w roli głównej, do obejrzenia na YouTube) oraz wojenny "Volume 1 - Firebase" (również udostępniony na YouTube). "Volume 1 - God: Serengeti" (także do zobaczenia na YouTube) ma jeszcze inny charakter. To najkrótsza z produkcji przygotowanych przez twórcę - trwa niecałe 4 minuty. Łączy humor z kinem kostiumowym i odrobiną filozofii.

Neill Blomkamp zasłynął filmami "Dystrykt 9", "Elizjum" oraz "Chappie". Krótkometrażowe produkcje, które przedstawia poprzez Oats Studios mają nie tylko zabawić widzów, ale - być może - otworzyć drogę dla kolejnego projektu twórcy. Razem z filmami przedstawiana jest informacja na temat tego, jak można wspierać ich dalszy rozwój.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca