Film

Z "American Gods" do wieżowca z Dwayne em Johnsonem

Pablo Schreiber znany z "American Gods" wystąpi w thrillerze "Skyscraper" z Dwayne'em Johnsonem. Produkcja zapowiadana jest jako film w typie "Szklanej pułapki", tyle że z akcją w Chinach.
Dwayne Johnson wcieli się w obrazie w weterana wojskowego i byłego agenta FBI z zespołu do odbijania zakładników - Willa Forda, który zajmuje się obecnie bezpieczeństwem w wieżowcach. Mężczyzna dostaje zlecenie w Chinach. Budynek pod jego opieką, najwyższy wieżowiec na świecie, staje w płomieniach. Wina zostaje zrzucona na Willa. Mężczyzna musi uciekać i jednocześnie znaleźć odpowiedzialnych za wypadek, żeby oczyścić swoje nazwisko. Przede wszystkim musi uratować swoją rodzinę, która została uwięziona za płomieniami.

Udział w trójwymiarowym dziele już wcześniej potwierdzili już Neve Campbell ("House of Cards") i Chin Han ("Ghost in the Shell", "Marco Polo"). Teraz dołączył Pablo Schreiber.

Scenariuszem i reżyserią zajmie się Rawson Marshall Thurber ("Agent i pół", "Millerowie"). Premierę wyznaczono na 13 lipca 2018 roku.

Pablo Schreiber gra Mada Mada Sweeneya w "American Gods".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca