Film

Pułkownik Quaritch czarnym charakterem w "Avatarach"

James Cameron opowiedział o postaciach w nadchodzących odsłonach sagi "Avatar", jednocześnie ujawniając, że znany z oryginału Stephen Lang ponownie zagra czarny charakter, pułkownika Milesa Quaritcha.
- Ciekawą rzeczą w sequelach jest to, że w zasadzie mamy do czynienia z tymi samymi postaciami - mówi Cameron. - Pojawiają się nowi bohaterowie, sporo jest nowych miejsc i nowych stworzeń, ale zasadniczo biorę znane postaci i osadzam je w nieznanym środowisku. Wysyłam je w nową podróż. Nie jest tak, że co chwila pojawia się ktoś nowy. Co chwila nowy czarny charakter. Nie. Cały czas ten sam facet, ten sam sk****syn przez cztery filmy. Wiem, że Stephen Lang da czadu.

Nadchodzące odsłony "Avatara" mają być sagą rodzinną z wojennym wątkiem. Pierwszy obraz trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne filmy z cyklu będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku.

Do swych ról wracają Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang i Sigourney Weaver, a także Joel David Moore, CCH Pounder i Matt Gerald oraz właśnie Stephen Lang. Ponadto w obsadzie znalazł się Cliff Curtis i Oona Chaplin. Za kamerą wszystkich części, realizowanych jednocześnie, staje James Cameron.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca